APARTMÁNY V PORÁČSKEJ DOLINE NA PREDAJ
Popis

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj novostavby investičných rekreačných apartmánov, Poráčska dolina, okres Spišská Nová Ves. Apartmány sa nachádzajú uprostred prírody v blízkosti Slovenského raja. Ponúkame dva apartmány  v jednom z dvoch - apartmánových domov a to v nižšie postavenom , priamo nad parkovskom: 

- konštrukcia: tehlové tvárnice Leier  s izoláciou,
- strešná krytina: plechová falcovaná,
- okná a dvere: plastové,
- vykurovanie: elektrické podlahové a krby na tuhé palivo,
- inžinierske siete: elektrická energia, kanalizácia, vlastná studňa s úpravňou vody s najvyššou technológiou úpravy vody.
- parkovanie: vlastné priamo pred apartmánovým domom,

Apartmánový dom č. 1 spodný bližšie pri ceste priamo nad parkoviskom
- A1 - 2- izbový apartmán,
- pozostáva z obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, izby a terasy,
- podlažie: 1/2,
- podlahová plocha: 64,77m2,
- plocha terasy: 16,65m2,

- A3 - 2- izbový apartmán,
- pozostáva z obývacej izby, kuchyne, kúpeľne, izby, zádveria a terasy,
- podlažie: 2/2,
- podlahová plocha: 63,68m2,
- plocha terasy: 16,75m2,

Poráčska dolina je dynamicky rozvíjajúca sa rekreačná zóna s dlhoročnou tradíciou  zimných  a letných športov.  Apartmány je nadobudnúť  v dvoch úrovniach  . 
V stave holobyt ( omietky, stropy, potery, bez vnútorných dverí, obkladov a dlažby)  v cene 150 000 eur plus DPH čo je výhodná investícia pre platcov DPH , cena vrátane DPH je 180 000 eur . 
V stave dokončenia na kľúč ( obklady, dlažby, komplet sanita, kuchynská linka, zariadenie kuchynskej linky, riady , elektrická varná doska, mikrovlnka, chladnička , mraznička, elektrická rúra, plávajúce podlahy, interiérové dvere, funkčný interiérový krb na tuhé palivo, 2x TV , internet wifi, kamerový systém, pitná voda z vlastnej studne ošetrená najmodernejšou technológiou) . Kupec   sa môže podieľať na výbere materiálov . 
Cena na kľúč je 191 700 eur  bez DPH , cena vrátane DPH je 230 000 eur.
Pri vyťaženosti 60% je návratnosť investície 10 - 11 rokov.

V bezprostrednej blízkosti apartmánov sa nachádza horský hotel Poráč Park - www.poracpark.sk, ktorý ponúka v každom ročnom období množstvo športových a oddychových aktivít: multifunkčné ihrisko s umelou trávou, plážové, volejbalové, tenisové ihrisko, ihrisko s asfaltovým povrchom, minigolf, detské ihrisko, workoutová zóna pre dospelých, telocvičňa, biliard, stolný futbal, bowling, lezecká stena, cyklistická trať, lyžiarske stredisko, ICE arénka Poráč Park, zóna s jazierkom, relaxačná zóna, wellness, reštaurácia. Lokalita je vyhľadávaným turistickým centrom, križovatkou turistických a cykloturistických trás a dobrým východiskom do okolitej prírody.

Aktuálny stav realizácie stavby dňa 29.5. 2024 dokumentujú priložené fotografie.

Lokalita nehnuteľnosti

Nie je k dispozícii