Slider

Člen Realitnej únie Gaudens maklér

APARTMÁNY GRÉB PARK V POPRADE NA PREDAJ

 • Adresa:
 • Kraj: Prešovský
 • Mesto / Obec: Poprad
 • PSČ: 058 01
 • Účel: Predaj
 • Typ nehnuteľnosti: Byty
 • druhByty: Apartmán
 • druhDomy: Rodinný dom
 • druhPozemky: komerčná zóna
 • druhKomerObj: sklad
 • druhHotelyRest: hotel
 • druhKomerPriest: kancelárie
 • druhChatyRekrObj: chata
 • druhMaleObjGar: Garáž jednotlivá
 • Novostavba: Áno
 • Developérsky projekt: Áno
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Energetická účinnosť: -

Popis

APARTMÁNOVÝ DOM GRÉB PARK v Poprade v blízkosti akvaparku AQUACITY

JEDINEČNÁ INVESTÍCIA V MODERNOM A NADČASOVOM APARTMÁNOVOM DOME. INVESTUJTE DO NAJNOVŠIEHO PROJEKTU V NAJATRAKTÍVNEJŠEJ LOKALITE V MESTE POPRAD.

WWW.GREBPARK.SK

Ponúkame na PREDAJ nové apartmány v APARTMÁNOVOM DOME GRÉB PARK, ktorý sa nachádza v blízkosti populárneho Aquaparku AquaCity Poprad, Národného tréningového centra Slovenského futbalového zväzu v Poprade, historickej časti mesta Spišská Sobota a  Zimného štadióna s novou najmodernejšou tréningovou halou a plánovanou futbalovou halou. Okolie ponúka pokojnú, veľmi tichú lokalitu s rybníkmi, riekou Poprad, cyklistickým chodníkom, množstvom zelene s borovicovým lesíkom, kde sú skvelé možnosti pre športové aktivity a relax. Neďaleko  sa nachádza aj KOLIBA, LIDL a centrum mesta je vzdialené chôdzou 10 minút.

Apartmánový dom pozostáva z 5 nadzemných podlaží a 1 podzemného podlažia pre parkovacie státia. Apartmánovú časť tvorí spolu 39 apartmánov s balkónmi, príp. terasou. 

-    1.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové apartmány
-    2.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán
-    3.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán
-    4.NP sa nachádza šesť 3-izbových a dva 4-izbové a jeden 1-izbový apartmán
-    5.NP veľkometrážne apartmány s terasami

Apartmány sa predávajú v prevedení ŠTANDARD. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so spotrebičmi – indukčná varná doska, umývačka riadu, chladnička, mikrovlnná rúra, drez, batéria, digestor. Vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere so zárubňami, kvalitné vinylové podlahy. Sociálne zariadenie s vybavením – dlažba, obklad, sprchovací kút, umývadlo, WC, batérie, príprava na práčku. V apartmáne je domáci video vrátnik, vypínače, zásuvky. 

K apartmánu je povinné si prikúpiť parkovacie státie v podzemnej garáži za cenu 18.000,- Eur bez DPH, t.j. 21.600,- vrátane DPH.
Predpokladaný termín začatia výstavby 2. kvartál 2022.

Spôsob FINANCOVANIA
* bezplatne na 3 až 5 dní predrezervácia apartmánu
* 5.000,- Eur rezervačný poplatok pri podpise Rezervačnej zmluvy
* 30 % pri podpise Zmluvy o budúcej zmluve (odpočíta sa 5.000,- Eur, ktoré budú uhradené pri podpise Rezervačnej zmluvy)
* 20% pri dokončení podlažia v hrubej stavbe, na ktorom sa nachádza Váš apartmán
* 20 % dokončená hrubá stavba a apartmány zapísané na liste vlastníctva
* 30 % po kolaudácii

VÝNIMOČNÁ POLOHA
Ideálny dojazd je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žilina. GRÉB PARK sa nachádza sa iba 10 minút od medzinárodného letiska v Poprade, 5 minút od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 minút autom od Vysokých Tatier – slovenských veľhôr, ktoré sú rozlohou najmenšie na svete a tretie najvyššie v Európe.

SPIŠSKÁ SOBOTA
Centrum Spišskej Soboty tvorí čerstvo zrekonštruované námestie spolu so zvonicou, Mariánskym stĺpom a neskororománskym rímskokatolíckym farským kostolom svätého Juraja z roku 1273, v ktorom sa nachádza:
-    vyrezávaný organ z roku 1662, široký 780 cm, ktorý má 814 píšťal
-    6 oltárov, z toho hlavný je od majstra Pavla z Levoče.
Stojí tu aj dom, v ktorom bol ubytovaný Matej Korvín. Na jeho počesť je tu vytesaná aj pamätná tabuľa. Na opačnom konci lievikovitého námestia stojí aj klasicistický evanjelický kostol z roku 1777. Pomedzi renesančné domy vedie od kostola úzka ulička k starodávnemu cintorínu.

MESTO POPRAD 
Prvá písomná zmienka sa zachovala už z roku 1256. Poprad je centrom cestovného ruchu pod Vysokými Tatrami. Jeho okolie je popretkávané bohatou históriou a kultúrou, ktorá sa tu vyvíjala po stáročia. V regióne sa nachádza množstvo prekrásnych kostolov a historických budov. Významným miestom v Poprade je časť Spišská Sobota, s množstvom unikátnych historických pamiatok. Okrem nádherného prostredia môžete navštíviť múzeá, galérie, kostoly alebo zvonice. Centrum mesta dopĺňa ďalšie možnosti kultúrneho a spoločenského vyžitia, ktoré máte dostupné z GRÉB PARKU iba pár minút chôdzou. V letných mesiacoch môžete relaxovať v útulných reštauráciách a kaviarničkách s terasami.

Lokalita nehnuteľnosti

Nie je k dispozícii


Facebook komentáre
KONTAKTOVAŤ MAKLÉRA