2-izbový byt s balkónom M2A - BYTOVÝ DOM MERŤUKY POPRAD
Popis

Skolaudovaný a dokončený byt M2A na 2. podlaží, 2-izbový byt s balkónom, výmera  72,18 m2, orientácia východ-juh, byt je teplý a slnečný. Podlahová plocha bytu 51,97 m2, balkón 18,59 m2, pivničná kobka 1,65 m2. Byt sa predáva v prevedení štandard bez kuchynskej linky. Možnosť dozariadiť kuchynskou linkou za príplatok. K bytu je nutné prikúpiť aj 2 parkovacie státie v podzemnej garáži, každé za 10.000,- Eur.

Bytové domy Barbora a Merťuky Vám ponúkajú veľmi príjemné moderné bývanie a komfortný základ. Zároveň ponúkajú unikátny a ničím neobmedzovaný výhľad na Vysoké Tatry. Projekt je určený ľuďom, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetko na dosah. 

Ide o výstavbu spolu 128 bytových jednotiek v dvoch samostatne stojacich 7 podlažných bytových domoch, pričom jedlo podlažie bude podzemné. Byty sú 1-izbové, 2-izbové a 3-izbové. K bytom bude vyriešené aj komfortné parkovanie na parkovacích státiach buď v podzemných garážach alebo vonkajšie parkovacie státie.  Projekt taktiež zahŕňa aj detské ihrisko, relaxačno-športovú plochu, trávnatú plochu a sadové úpravy.

Bytové domy sa budú nachádzať  na sídlisku Juh IV – Merťuky v Poprade, ktoré má cca 7 000 obyvateľov. Lokalita spĺňa všetky atribúty pre aktívnych mestských ľudí – oddych v blízkej prírode, 3 základné školy a 5 škôlok, cyklistický chodník, zastávka MHD je 1 min. pešej chôdze od bytových domov. V dosahu 5 min. automobilom sú nákupné centrá MAX, FORUM, Kaufland, Lidl a športová hala.

Všetky ostatné bližšie informácie Vám radi poskytneme osobne alebo telefonicky alebo zašleme na Váš email.

Lokalita nehnuteľnosti

Nie je k dispozícii