Slider

Člen Realitnej únie Gaudens maklér

Dajte nám tip, odmena 300€!

ZÍSKAJTE ODMENU ZA VÁŠ TIP!

Poznáte vo svojom okolí niekoho (kolega, kamarát, sused, či člen rodiny), kto predáva byt rodinný dom, pozemok alebo nejakú inú nehnuteľnosť? Ponúkame práve Vám zaujímavé finančné ohodnotenie za Váš tip!

Pokiaľ na základe Vami dodaného kontaktu uzatvoríme zmlúvu o sprostredkovaní  predeja a zrealizujeme obchod, vyplatíme Vám odmenu minimálne vo výške 10% ! zo získanej provízie za sprostredkovanie, a to na základe písomnej zmluvy o spolupráci.

Nemáme však záujem o ponuky, vyhľadávané v súkromných inzerátoch.

Pokiaľ máte záujem o spoluprácu, vyplňte prosím nižšie uvedený formulár a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Kontaktný formulár

Prehlasujem, že v súlade so zák.č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, o spracovaním všetkých mojich osobných údajov uvedených v tomto dotazníku dávam výslovný súhlas a súhlasím s tým, aby spoločnosť KAMZÍK, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje, ako aj s poskytovaním a sprístupňovaním osobných údajov tretím osobám, ktoré sú súčasťou spoločnosti KAMZÍK, s.r.o., organizačným zložkám, ich zástupcom, auditorom, daňovým a iným poradcom a ďalej archivovala. Osobné údaje môžu byt spracúvané priamo alebo prostredníctvom ďalšej tretej osoby.