Slider

Člen Realitnej únie Gaudens maklér

O nás

HISTÓRIA REALITNEJ KANCELÁRIE

 

Realitná kancelária KAMZÍK, s.r.o. bola založená v roku 2009 v Poprade pod pôvodným názvom E-Company Poprad, s.r.o. a počas svojho pôsobenia sa stala veľmi úspešnou a obľúbenou realitnou kanceláriou nielen pod Vysokými Tatrami ale aj v iných mestách na Slovensku. Prečo práve REALITY „KAMZÍK“? Kamzík je typickým symbolom Vysokých Tatier a podtatranského regiónu vôbec, kde má hlavné sídlo aj naša spoločnosť. Typickými vlastnosťami kamzíka je húževnatosť a vitalita, čo poukazuje na jednu z mnohých charakteristík práce nášho celého tímu.

Naša realitná kancelária získala v roku 2011 certifikáty od českej spoločnosti GAUDENS a mne ako konateľovi a výlučnému majiteľovi bol pridelený aj titul „CERTIFIKOVANÝ MAKLÉR“.

V roku 2018 sme sa stali členom Realitnej únie SR. Celý náš tím získal „Osvedčenie o absolvovaní akreditovaného vzdelávacieho procesu“ akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. Všetci členovia Realitnej únie SR sú povinný sa riediť realitným kódexom únie a smernicami.

 

Hovorí majiteľ spoločnosti Ing. Peter Šalajka:

Realitnému obchodu sa venujem už od roku 2007 a moje prvé kroky sa spájajú s mestom Londýn. Následne som v Poprade založil v roku 2009 realitnú kanceláriu E-Company Poprad, s.r.o. a neskôr v roku 2015 som jej dal "podtatranský" názov KAMZÍK, s.r.o. Práca v realitnom obchode ma napĺňa a venujem sa jej až dodnes. Prekročili sme hranicu viac ako 400 úspešne zrealizovaných obchodov. Ako jedna z mála realitných kancelárii v regióne máme za sebou aj exkluzívne projekty v oblasti developérstva. Sme exkluzívnym partnerom pri developérskych projektoch:

 

  • Polyfunkčný objekt 32 bytových jednotiek vo Svite,
  • Radová zástavba rodinných domov v Poprade na Mlynskej ulici
  • Apartmánový dom Hotel Ovruč na Štrbskom Plese
  • Bytový dom Barbora v Poprade
  • Bytový dom Merťuky v Poprade
  • Pozemky na IBV v obci Batizovce
  • Bytový dom Grébpark v Poprade
  • Pozemok na rekreačnú výstavbu v obci Hurbanova Ves
  • a ďalšie

 

Naša realitná kancelária patrila a aj v súčasnosti patrí k najdôveryhodnejším kanceláriám. Svojím postojom a prístupom ku klientom si získala nielen v regióne ale aj v iných mestách na Slovensku veľmi dobré meno. Za zmienku stojí spomenúť, že pomohla mnoho klientom nájsť nové bývanie, prenájom, zabezpečiť bezproblémový predaj nehnuteľnosti, či dať len dobrú radu. Svedčí o tom aj množstvo pozitívnych referencií a odporúčaní. Cieľom celého nášho tímu je na prvom mieste uspokojovať potreby našich klientov. Naša práca spočíva v tom, že sa neriadime heslom: „Čím viac nehnuteľností predáme alebo prenajmeme, tým bude naša firma silnejšie a úspešnejšia.“ Každý jeden z nás tvrdo pracuje a ako hlavný cieľ vidí SPOKOJNOSŤ ZÁKAZNÍKA. Dôraz kladieme na to, ako poskytnúť dobré rady nášmu klientovi, či už predáva svoju nehnuteľnosť alebo nehnuteľnosť hľadá. Snažíme sa im ukázať výhody aj nevýhody v každej situácii a nájsť spôsob, ako to vyriešiť. Iba takáto cesta vedie k vybudovaniu dôveryhodnosti a získaniu dobrého mena našej spoločnosti.

 

 

 

                                                                                                         

                                                                                  

                                                                                                            Ing. Peter Šalajka