Slider

Člen Realitnej únie Gaudens maklér

Kariéra

Chcete sa stať súčasťou nášho úspešného tímu?

Chcete zarábať viac ako 2 500 Eur / mesačne, naučíme Vás to :-)
Ak nenachádzate pocit uspokojenia a naplnenia vo Vašom súčasnom zamestnaní a ste presvedčení, že máte jednoznačne naviac, skúste prácu v oblasti obchodu s nehnuteľnosťami! V realitnej kancelárii KAMZÍK s.r.o., pobočka Mnoheľova 3891/3A v Poprade privítame každého, kto pre nás za adekvátnu odmenu dokáže pracovať s maximálnym nasadením.

Náplň práce realitného makléra:

  •  aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj, kúpu a prenájom
  •  prezentácia ponuky klientom a realizácia obhliadok
  •  príprava podkladov pre uzatvorenie kúpnych a nájomných zmlúv
  •  realizácia a samostatné vedenie obchodných prípadov vo všetkých jeho fázach
  •  aktívne vyhľadávanie a starostlivosť o klientov
  •  predbežné vyhodnocovanie a dopĺňanie databázy klientov a nehnuteľností
  •  spolupráca s katastrálnym úradom, finančnými inštitúciami, úradmi, dodávateľmi energií, správcovskými spoločenstvami, bytovými družstvami

Požadujeme:

  • živnostenský list
  • komunikatívnosť
  • kreativitu
  • samostatnosť
  • flexibilnosť
  • stredoškolské vzdelanie s  maturitou
  • vlastný osobný automobil
  • skúsenosti v oblastí realít výhodou
  • cudzí jazyk výhodou
  • bezúhonnosť

Ponúkame:

  • dobré pracovné zázemie
  • služobný počítač
  • reprezentatívne kancelárske priestory v centre mesta
  • vynikajúce ohodnotenie v závislosti na dosiahnutých výsledkoch
  • prijemný mladý kolektív
  • možnosť  obchodovania (výkup nehnuteľnosti) vzhľadom na dobre finančné zázemie spoločnosti

Ak máš záujem, pošli svoje CV s fotografiou na: salajka@realitykamzik.sk

Informácie pre uchádzača:
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Materiály, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom č.: 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.